Google не втрачає жодної можливості знайомити користувачів із корисною інформацією. Інколи одному з найбільших пошуковиків це вдається настільки майстерно, що сама того не помічаючи людина, вже читає про ті чи інші пам’ятні події, видатних людей науки, мистецтва, політики. Періодично замість логотипу компанії на головній сторінці з"являються різнобарвні картинки – дудли. Востаннє на google.com розмістили подібний на честь свята Гелловін.

Секреты Google: 23 места, которые запрещены для показа на Google Maps

Створює  пізнавальну анімацію художник компанії Софія Фостер-Діміно. Коли ескіз готовий, художники збираються разом і обговорюють його. Свою думку висловлюють про все: колір,  деталі. Крім того, картинки оцінюють і експерти, що перевіряють їх на відповідність культурних особливостей тієї чи іншої країни. У середньому на створення одного дудла іде приблизно два-три тижні.

Корисно знати : Google займется выпуском пластиковых карт

Проте над серією анімаційних робіт, присвячених Олімпіаді у Лондоні, творці працювали близько шести місяців. Нині у штаті компанії працюють 10 художників, які створюють ці заставки. Але Google запрошує і сторонніх митців. Наприклад дудл про перший день літа і зими малював японський художник Такаші Муракамі. Ці динамічні зображення як такі не є для компанії просто логотипами. У всьому світі Google проводить конкурси на найкращий дудл.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: google технология анимация
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1460