Зламати все! Хакери випустили програму для виведення з ладу всіх ай-пристроїв на операційній системі iOS 6 версії, яка дістала назву  Джейлбрейк. Вона дозволяє отримати доступ до файлової системи приладу, встановлювати програми з будь-яких джерел, а також входити у сховище додатків Cydia (альтернатива App Store).

Хакеры атаковали Федрезерв США, заполучив личные данные банкиров

Утиліта підтримує смартфони iPhone (3GS, 4, 4S і 5), планшети iPad (2, 3, 4 і mini), плеєри iPod touch (4 і 5-го поколінь), а також телеприставку Apple TV (лише 2-го покоління ).

Перезавантаживши пристрій, повернутися до фабричних налаштувань не вийде, - програма з різновиду "неприв’язаних".  "Зламати" ай-гаджет можна з комп'ютерів на Windows , Mac OS X та Linux.

Создана программа для взлома всех устройств на iOS 6

Інструкцію з використання розробники виклали до Інтернету. І у перші ж години після релізу утиліту завантажили понад 270 тис. осіб. Компанія  Apple офіційно не підтримує використання подібних програм. А прилад "джейлбрейк" у такий спосіб втрачає гарантійну підтримку.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: технологии хакеры программа
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 3346
Загрузка...
Загрузка...