Японська художниця вірить, що ходіння на шпильках допоможе її співвітчизникам легше пережити наслідки трагедії на атомній електростанції "Фукусіма-1". У творчому тандемі з однією з місцевих дизайнерів, вона створила спеціальні туфлі на надзвичайно високих підборах. Але це не просто взуття. Це приклад того, як можна прискорити процес очищення території навколо "Фукусіми-1" від радіації.

Читайте також: Продукты из Фукусимы появились в свободной продаже

Хіромі Азакі, художниця: "Ці підбори мають маленькі насоси, які ніби втоптують насіння рослин у землю. Ємність із насінням також прикріплена до взуття. Це має пришвидшити процес знезараження землі. Адже рослини, в процесі розвитку, поглинають її, і таким чином набагато швидше очищають землю. Найефективніша рослина в цьому процесі – ріпак".

Дівчата, які створили анти-радіаційні туфлі зізнаються: чудово розуміють, що подолати кризу, яка виникла після вибухів на АЕС за допомогою звичайних підборів неможливо. Їхня мета – привернути до проблеми якомога більше уваги, примусити людей частіше говорити про неї.

Хіромі Азакі, художниця: "Наша головна мета – поставити ситуацію у центр уваги. Ми просто пропонуємо один зі способів, як позбутися наслідків цієї атомної катастрофи. Сподіваємося, що наша ідея викличе ще в когось нові думки, про очищення нашої країни від радіації".

Читайте: У Пекінському метро видають змінне взуття

Аварія на АЕС "Фукусіма-1" сталася внаслідок землетрусу та цунамі, які накрили Японію навесні минулого року.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: изобретение фукусима туфли
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2176