Свіжі продукти взимку – не дивина. Проте найчастіше, - вони вирощені у теплиці. А ось японці воліють їсти у холодну пору овочі, що дозріли під теплим сонячним промінням. Для цього у країні сонячного сходу, розробили плівку Aura Pack. Вона збереже городину свіжою до 3-4 місяців.

У компанії Belle Green Wise продукти не псуються завдяки  контролю випаровувань.

  Як отримати 10 000 рослин з площі зі стоянку на 1 авто

Як отримати 10 000 рослин з площі зі стоянку на 1 авто

Тсутому Акао, представник компанії-розробника: "Aura Pack має три особливості. Перша – матеріал не дає воді випаровуватися. Як відомо, овочі майже на 90 відсотків складаються з води. І доки вони не втратили її – залишаються свіжими. Друга – наша плівка контролює дихання. (Овочі теж виділяють у повітря CO2). І третя особливість Aura – чинити опір утворенню надмірної вологи. Тобто не давати сформуватися конденсату".

Виноробам допомагатимуть роботи-садівники

Виноробам допомагатимуть роботи-садівники

Раніше у плівках були отвори для провітрювання, але ця плівка не має подібних дірочок. Спеціальна обробка не дає утворитися конденсату.

  У Японії розробили миттєвий перекладач для смартфонів

У Японії розробили миттєвий перекладач для смартфонів

Тсутому Акао, представник компанії-розробника: "Аура стане у пригоді при експорті фруктів. Доставка морем забирає не менше ніж два тижні в Азію, і 3-4 тижні в Європу. Фрукти та овочі можуть зіпсуватися. А за допомогою Stay-fresh film можна експортувати їх морем за низькими цінами".

Сад, город і акваріум: Японці поєднали це в одному пристрої

Сад, город і акваріум: Японці поєднали це в одному пристрої

Листові овочі, такі як салат, шпинат у такій плівці зберігатимуться на 2-3 дні довше. А ось наприклад, хурма, куплена у листопаді, доживе до квітня. Фахівці запевняють, у такий спосіб можна регулювати поставки і закупки продуктів харчування.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: технологии овощи фрукты хранение упаковка
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2321