Олена Лоскун, журналіст : " Як ви думаєте, із чого зроблений цей японський авіаносець? Ні, не з пластмаси, а з паперу та картону. Усе: навіть ці літачки відтворене до найдрібніших деталей".

Зібрати подібні фігурки люди із розхитаними нервами навряд чи зможуть. Бо  деталі дуже крихкі, тож, аби їх склеїти,  необхідно мати  сталеву витримку. Причому, не тільки самому моделісту, а і його родичам.

Михайло приїхав із Росії. Він займається моделюванням  три роки. Із собою привіз кілька точних копій машин, яких нині на дорогах уже й не побачиш.

Дивіться також: У Нью-Йорку показали фотоманіпуляції

Михайло Конашенко, моделіст : " На кружке, могу взять домой делать. - А сколько ты уже сделал? Ты помнишь? - Это третья".

Чи не найважче збирати собори та церкви, зізнаються майстри. Для створення деяких знадобиться близько  двох із половиною тисяч деталей. І це не наймасштабніші проекти. Перед тим, як стати до роботи, моделісти обов’язково перечитують купу історичної літератури. А ще - подорожують.

Жерар Герунян, моделіст : " Церковь обходится со всех сторон,  фотографируется - если мы говорим об экстерьере. И когда собираете модели из бумаги,  вы сверяете каждый свой шаг с фотографиями оригинала. Что можно улучшить, что доработать, больше детализировать эту модель".

А ось це - міні-копія військового літака. На такому Лайтнінгу Пе-38  у свій останній рейс вилетів батько "Маленького Принца" - письменник Антуан де Сент-Екзюпері.

Цікаво знати: Історію виникнення Франції можна побачити у 3D форматі

Дмитро Пінчук, моделіст : " Він один із найвідоміших для американців, для другої світової війни. Тому що цей винищувач у них був один із найкращих. На ньому найбільше любили літати американські аси".

Ольга, відвідувачка виставки-конкурсу : " Якби ваш хлопець чи чоловік таким займався. У вас би вистачило терпіння, що він постійно щось клеїть? - Чесно кажучи, не знаю. Ну але ж якщо йому подобається, куди подітися від цього?".

Моделісти свої дітища майже ніколи  не продають - лише дарують. Мовляв, заробляти на хобі - нечесно. І зберігають усі моделі вдома. Дехто жартує: їхні квартири нині більше схожі на музеї.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: технология бумага виставка
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 4094