Малюй на папері, а вдосконалюй зображення за допомогою техніки. У токійському університеті розробили технологію, завдяки якій можна автоматично видаляти, копіювати, розмальовувати та роздруковувати намальовані на папері ескізи. Ця система використовує лазер, УФ-світло, камери і комп'ютер. Так, наприклад, користувач може зобразити лише частини рукописних символів, а далі пристрій зробить текст об’ємним або розфарбує.

Remee Dream Mask зробить сни такими, як захочете

Remee Dream Mask зробить сни такими, як захочете

Томоко Хашіда, дослідниця Токійського університету: "Це єдина технологія, яка по-справжньому перетворює звичайний папір у дисплей. Досі можна було спроектувати речі на аркуші та використовувати його  як екран або імпортувати малюнки на папері до ПК за допомогою цифрового пера. Однак перший метод використовує світло, а тому результати можна побачити тільки у темряві. А коли використовують другий спосіб, навіть якщо ви можете імпортувати малюнки, ви не отримаєте до них доступу на папері з ПК".

  В Європі можна переспати з роботом, який намалює ваші сни

В Європі можна переспати з роботом, який намалює ваші сни

У перах для малювання використовують термочутливу фарбу. Під час нагрівання вона стає прозорою і лазер із високою точністю зітре чи підкорегує ваше зображення. Папір теж не простий - вкритий фотохромним матеріалом, який змінює колір під час поглинання світла.

Постільне житло: Японці створили ліжко, стійке до землетрусів

Постільне житло: Японці створили ліжко, стійке до землетрусів

Томоко Хашіда, дослідниця Токійського університету: "Наша головна ідея полягає у тому, щоб робити обчислення на папері. Але із можливістю здійснювати це колективно. Наприклад, створити один документ як у Google Docs(тільки використовуючи реальний папір) і працювати над ним спільно, але перебуваючи далеко один від одного".

  Технологія Live2D зробить 3D-анімацію із 2D-зображень

Технологія Live2D зробить 3D-анімацію із 2D-зображень

У планах університету – прискорити рендеринг картинки, аби редагування малюнків було швидшим. Така технологія дасть змогу одночасно працювати над одним проектом кільком людям.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: компьютер технологии 3-d лазер
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 983