NOKIA ПОКАЗАЛА ПРОЦЕС СТВОРЕННЯ МОДЕЛІ NOKIA N9

Вам цікаво знати, як створюють речі,  що нас оточують? Якщо процес пошиття одягу, наприклад, більшість людей іще можуть собі уявити, то ось збирання складної електроніки - це, найчастіше, таємниця недоступна для простих людей. Тим більше цікаво побачити, як складають ваш телефон. За пару днів до анонсу своїх WP-пристроїв фінська корпорація Nokia оприлюднила ролик, у якому - процес виробництва N9. Відеоролик демонструє, як виготовляють корпус новинки із цілісного шматка полікарбонату, як складають компоненти смартфона у єдине ціле. Звичайно, докладних інструкцій, як зібрати Nokia N9, тут не буде, але подивитися не завадить. Продажі апарата стартували кілька тижнів тому, і за цей час багато оглядачів назвали дизайн моделі одним із найбільш привабливих.

 

ПОТУЖНИЙ ЕЛЕКТРОННИЙ ВЕЛОСИПЕД БЕЗ ПРОБЛЕМ ЇЗДИТЬ ПО БЕЗДОРІЖЖЮ

Любителям подорожей пересіченою місцевістю може сподобатися новий електричний велосипед. Розроблена американськими вченими диво-машина здатна без проблем їздити по нерівній твердій поверхні і розвивати швидкість до 70 км за годину за рахунок великого діаметра шин. Транспортний засіб, схожий на маленький мотоцикл, працює на електродвигуні, розрахованому на 600 ваттів. Водночас в електричного велосипеда чотирнАдцяти-ступенЕва коробка передач, призначена для того, щоб долати непрохідні ділянки. Вартість електронної веломашини - 9 тисяч 700 доларів.

 

НАДТОНКИЙ УЛЬТРАБУК ASUS ZENBOOK ЗАВТОВШКИ ВСЬОГО 3 ММ

ASUS представив надтонкИй ноутбук Zenbook. Зветься він "ультра бук" і не даремно. Адже завтовшки всього 3 мм, а в найоб"ємнішому місці - 9. У лінійці поки що дві моделі UX21 і UX31. Корпус і кнопки виконані з алюмінієвого сплаву. Щодо нутрощів, тут теж усе гаразд. Двоядерний процесор Intel Core i5, 4 гігабайти RAM і SSD-накопичувач об'ємом 128 або 256 гігабайтів. Діагоналі екрана становлять 11,6 і 13,3 дюйма, із роздільною здатністю 1366х768 і 1600х900 пікселів відповідно. За заявами виробника ультрабуки здатні працювати з одним зарядом акумулятора 5 і 7 годин відповідно. Ціна стартує від тисячі доларів.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 791