На міжнародній авто виставці у Токіо  презентували трансформери на колесах. Нові автівки дуже маленькі. А керувати ними можна  за допомогою мобільника. "Коботи" - дітище японських інженерів. Автівки - екологічно чисті і працюють від електрики. Машини одномісні, та окремі моделі мають сидіння і для пасажира. Вони схожі на іграшки - усьго півтора метри завдовжки. Та здатні розвивати швидкість до вісімдесяти кілометрів. Крім того, машина не має педалей. Для того, щоб вона поїхала, потрібно натиснути на акселератор біля керма. А управляються диво-автівки  за допомогою мобільного.

Йошіто,  директор автокомпанії «Kowa Tmsuk»: «Такий автомобіль дуже зручний для сучасних споживачів. Адже, щоб відкрити або закрити машину водію не потрібні ключі. Для цього він може використовувати спеціальний смартфон».

Заднє колесо "Коботу"  можна прибрати. І тоді автівка займає на пракуванні лише один квадратний метр. Машина розрахована на домогосподарок та літніх людей. Винахідники сподіваються, що чудо-автівка з'явиться у продажу восени 2012-го року.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 792