Гнучкі дисплеї, а як вони існуватимуть без гнучких засобів передавання звуку? У компанії Fujifilm розробили динаміки, які стануть основою для виробництва пристроїв наступного покоління.

Гнучка електроакустична плівка складається з в’язко ластичного полімеру, який змінює свої властивості, коли на нього діють звукові хвилі певної частоти.

Fujifilm хочет слиться с Olympus

Мікі Хішакі, розробник :  "Плівка, як правило, м'яка, але вона твердне в звуковому діапазоні частот у межах 20Гц-20кГц. Починає вібрувати і перетворює полімер на діафрагму".

Плівка сама по собі не схильна до виробництва звуку, натомість - вона забезпечує дуже високу якість звуку. Fujifilm показала деякі прототипи своїх гнучких динаміків на виставці в Токіо. Разом з динаміком, який нагадує  рулон плівки, презентували апарат завтовшки з аркуш паперу, а також у формі складного віяла.

Мікі Хішакі, розробник : " Уявіть, які різноманітні пристрої можна буде створити у майбутньому, якщо поєднати висувні, тонкі, гнучкі дисплеї з LED пристроями".

Fujifilm прекратит производство фотопленки из-за убыточности

Японці запевняють, розробку можна використати як датчик, який перетворює звук на електричні сигнали. А це означає, що ґаджет стане корисним і в медицині та допоможе людям, які втратили здатність говорити. Частотний діапазон людського голосу можна дібрати так, щоб, помістивши пристрій на голосові зв'язки, він також міг бути використаний як мікрофон у горлі.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: технологии дисплей fujifilm
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 651
Загрузка...
Загрузка...