Компанія Fujitsu представила новий спосіб бездротового передавання інформації із персонального комп’ютера на мобільний телефон та навпаки за допомогою прихованої мережі. Більшість способів надсилання файлів із пристрою на пристрій за допомогою камери не дуже точні і навіть складні та заплутані. Наприклад QR-коди втрачають популярність, адже вони призначені не більш ніж для розшарування зображень.

У Fujitsu розробили смартфон з прозорим екраном

А нова технологія Fujitsu застосовує світлові невидимі для наших очей ефекти на екрані комп'ютера. Використовуючи смартфон, можна зняти відео чи фото, формат – не важливий, і перенести його на ПК, не під єднаючи дротів.  Хитра система, усіх деталей якої не розкривають,  зберігає код зображення  і дозволяє обмінятися файлами з цілими групами людей. Використовуючи приховані мережі. У Fujitsu сподіваються побачити це ноу-хау у роботі  2014 року.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: смартфон технологии пк fujitsu
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1356