Дістатися з Лондона до Сіднея всього за 90 хвилин – незабаром стане реальністю.  Літак, який візьме на борт до півсотні людей і доставить їх на інший кінець планети всього за півтори години, проектують у Німецькому аерокосмічному центрі. За проектом розробки, надзвуковий космічний лайнер SpaceLiner повинен досягати своєї максимальної швидкості у 25 000 км за годину за 80 км від землі.

Самые важные полеты в истории авиации: рекорды и поражения

На такій висоті, яка ще формально не є космосом, вже фактично не діють багато фізичних атмосферних законів і розігнати апарат до такої швидкості тут значно простіше. Обіцяють, що полетить космоліт у 2050-дві тисячі п’ятдесятому році.

С воздушными судами Украины в 2012 году произошло 118 авиационных событий и инцидентов

За словами розробників, за теперішнього рівня розвитку технологій вартість польоту на подібному апараті така ж, як і ціна квитка на космічні апарати Virgin Galactic - близько 200 000 доларів з людини. Очевидно, що з економічної точки зору зараз така подорож видається безглуздою. Але у дослідників є ще принаймні років 20-25, щоб знизити вартість проїзду хоча б до 5000 доларів.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: самолет технологии планета новинка
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1377
Загрузка...
Загрузка...