СЕЙФ ІЗ КОНТРОЛЕМ ВІДБИТКІВ ПАЛЬЦІВ ЗБЕРЕЖЕ ВАШІ РЕЧІ У ЦІЛОСТІ

У кожної людини є документи або цінності, які потрібно приховувати від сторонніх очей, і, бажано, за надійним замком. Однак прості сейфи вже старомодні і ненадійні. Ключі до них легко підробити або загубити. А код – просто забути. Добре, що сучасні сейфи вже не покладаються на такі способи захисту. Зараз для захисту вмісту використовують скриньки, обладнані сервісами розпізнавання біометричних даних: відбитків пальців, сітківки ока тощо. Один із таких - сейф «секвіам біометрівкс біо вельют два нуль фінгерпрінт сейф».  За потреби його програма може одночасно забезпечити допуск майже 50 осіб - за відбитками їхніх пальців. Що зберігаються у спеціальній незалежній флеш-пам'яті. Він працює як від мерЕжі, так і від батарей. А його корпус легко витримає як удари, так і падіння. Завдяки новІй системі, все, що вам потрібно, - це ваші пальці, які завжди з вами.
 

ПРИГОТУВАТИ М'ЯСО-ГРИЛЬ МОЖНА ЗА ДОПОМОГОЮ СОНЯЧНОЇ ЕНЕРГІЇ

Боретеся за озеленення, проте любите посмажити шашлики на свіжому повітрі? Вихід є! гриль, що працює від енергії сонця. Пристрій становить собою увігнуту тарілку, на якій змонтовані дзеркала з нержавіючої сталі або алюмінію. Температура у фокусі зібраних променів сягає двохсот градусів. Тож приготувати барбекю чи гриль не буде проблемою – головне, щоб було сонце. Конструкція легко збирається й інструменти не потрібні. Проте кОштує такий прилад не дешево, від чотирьохсот до семисот доларів.
 

ПІДСТАВКА ДЛЯ ПЛАНШЕТА ЗАБЕЗПЕЧИТЬ ЗРУЧНІСТЬ РОБОТИ В ДОРОЗІ
 
Планшет - досить компактний і зручний для транспортування пристрій. Однак, якщо необхідно попрацювати в дорозі, не маючи перед собою письмового столу або іншої жорстко зафіксованої горизонтальної повЕрхні, виникають певні труднощі. Тримати девайс на колінах незручно. Щоб розв'язати цю проблему, випустили RocketfishPadPivot. Це невелика підставка. У складеному вигляді вона легко поміщається в кишеню верхнього одягу або дорожньої сумки. Привести RocketfishPadPivot у робочий стан досить просто: потрібно лише відігнути бічны стулки, перемістити осьовий гвинт із внутрішнього боку на зовнішній та приклеїти підставку власне до планшета. Тепер вона має форму дуги, яка може кріпитися як на округлій повЕрхні, наприклад, на стегні, так і на рівній. Планшет можна розташувати горизонтально чи вертикально - це зручно для читання текстів. Вартість новинки техніки - 40 доларів.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 509