Технології все більше інтегруються в усі сфери нашого життя. А музиканти вигадують,  у який іще спосіб і за допомогою чого можна отримати нові звуки. Тож тепер рухи вашого тіла теж можна перетворити на музику. Дизайнерська група Machina розробила MIDI-куртку із різноманітними датчиками, які синхронізуються з iOS та Android-пристроями і створюють електронну мелодію за допомогою рухів тіла.

Ничего лишнего: У богатого американца всего лишь 15 вещей

Такий MIDI-контролер повністю приховує з поля зору електронні компоненти, а тому на перший погляд MIDI-куртка - звичайний предмет одягу, але під тканиною ховається купа датчиків і інших елементів керування. Пристрій містить три гнучких сенсорних датчики у передній кишені, акселерометр в одному рукаві і невеликий джойстик із чотирма кнопками в іншому.

Украинцы активно ищут в Сети зимнюю одежду, работу и мебель

Коли одяг по бездротовому зв'язку підключається до комп'ютера або iOS / Android-пристрою, ці датчики перетворюють рух у звук. Заряджати музичну курточку можна через USB-порт. Звуки, що генерує MIDI-куртка, складно досягти у звичний спосіб. Через складну електроніку, яку інтегрують у тканину, кожну куртку роблять вручну з водонепроникного матеріалу промислового класу. У ній також є вентиляційні отвори, а рукава зігнуті, щоб відповідати природній формі. На попереднє замовлення таке вбрання із музичними можливостями коштуватиме 400 доларів.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: технологии движение музыка куртка
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 662
Загрузка...
Загрузка...