Правоохоронці наполягатимуть, аби пішоходи у темряві світилися. А саме - носили на одязі світловідбивальні елементи, так звані флікери. У Міністерстві внутрішніх справ кажуть, в осінньо-зимовий період у зв’язку зі скороченням світлового дня, погіршенням погодних умов та поганим освітленням проїжджої частини зростає кількості ДТП за участю саме пішоходів. Поки що  проводитимуть лише роз’яснювальну роботу. Але не виключають, що згодом  це стане обов’язковою нормою. Як у  Росії, Білорусії та європейських країнах. Приміром естонці, які вночі ходять без спец позначок, платять двісті євро штрафу. Але ефект є. У Норвегії використання світловідбивачів дозволило скоротити травматизм серед пішоходів на 85 відсотків

ВІДЕО: Американські копи найвеселіші: Розважають водіїв танцями

Сергій Будник, Начальник центру безпеки руху при МВС: "Флікери вони є різні, вони є у вигляді браслета, вони є такі що на шпильці можна його в кишені прикріпити, а ввечері просто викинути з кишені різні значки є, в багатьох країнах зобов’язують щоб на верхньому дитячому одязі уже були з світловідбиваючими поверхнями".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: мвд переход пешеходы
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 782