Найдорожча та найбільша у світі яхта – Eclipse, або Затемнення, коштує 540 мільйонів доларів. А її власник витрачає на утримання судна - до 100 тис. доларів  щодня! Хто як не Абрамович може собі дозволити подібну розкіш? На спущеній на воду  2009 року яхті є усе, про що тільки можна подумати. Навіть власна система протиракетної оборони. Крім неї серед захисних засобів - лазерна система, що перешкоджає зйомці об'єкта відео- та фотокамерами.

Це цікаво : 5 самых престижных лодок

Крім стандартного люксового набору для супер-яхт (кінотеатр, спа, басейни, танцпол, фітнес, перукарня, сауна, лазня, vip-каюти, вертолітний майданчик), тут можна навіть причаїтися коли почнеться кінець світу - судно оснащене підводним човном, який може непомітно виринути з днища корабля). 167-ста-шістдесяти-семи-метровий гігант рухається зі швидкістю 8 вузлів, що робить Eclipse ще і найшвидшою супер- яхтою. Для її обслуговування  потрібен екіпаж із вісімдесяти осіб.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: яхта абрамович система
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2946
Загрузка...
Загрузка...