Українські науковці вигадали - як подовжити термін зберігання харчів. За допомогою наноелементів. Залежно від продукції - її збагачують сріблом, магнієм, цинком та іншими антимікробними та поживними елементами.

Зараз тут проводиться концентрація проб для визначення мікроелементного складу продукту. Такі дослідження в подальшому допоможуть збільшити термін зберігання продукції майже вдвічі.

Розробка вчених Національного дослідного інституту "Ресурс" вже зацікавила нацрезерв. Технологія дозволяє закласти в стратегічні запаси навіть вітамінні продукти.

Володимир Каплуненко, професор, член вченої ради НДІ "Ресурс": "В период особых ситуаций население испытывает стрессы и здесь в общем-то важно дать не просто продукты питания прежде всего такие как мука, сахар и соль, но и те, которые имеют высокую ценность пищевую с точки зрения содержания в них микроэлементов и витаминов".

Купуєте харчі в Інтернеті? Ризикуєте здоров'ям. Дивіться відео

За новими технологіями створюватимуть і пакувальну продукцію. Вона також збільшуватиме термін зберігання харчів. Техніка для таких досліджень дорога, але точна. Ось такий прилад дає змогу з’ясувати склад мікроелементів у продукті.

Оксана Брайко, завідувач сектору хромотографічних досліджень: "Внутри находится горелка, через дозатор поступает проба, атомизируется под влиянием высокой температуры и считывается информация с помощью абсорбции, результаты появляются на компьютере, анализируются результаты и выдается конечный отчет".

Активно запроваджувати нанотехнології почали з комп’ютерної техніки. Але вже зараз їх активно використовують і у медицині, виробництві будівельних матеріалів і навіть текстилю.

Денис Паладій, Валерій Наумов, UBR

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: технологии продукты питания срок годности
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1418