Найпотужніші "Маки" припинять поставляти в Україну з березня. А замовити комп’ютер у європейських країнах можна буде лише до 18 лютого. Причина - зміни в європейському законодавстві стосовно стандартів безпеки IT-обладнання, яким Mac Pro не відповідає.

Apple продала более 140 миллионов iPhone за год

Йдеться про недостатню безпеку електричних портів і вентиляторів у системних блоках.  Тим часом в Apple зауважили, що Mac Pro безпечний та надійний пристрій.  Відтак комп’ютери не будуть поставлятися не тільки в Україну, а і у країни ЄС та в держави - учасниці Європейської асоціації вільної торгівлі.

Названы лучшие гаджеты 2012 года

Але, якщо дуже треба прикупити Mac Pro, під боком у нас Росія, яка не входить в жодну з цих категорій.  Крім того, навіть після 1 березня європейські реселери зможуть продавати Mac Pro зі складських запасів, однак нових поставок комп'ютерів більше не буде. Mac Pro - Це найпотужніша робоча станція. А ціна на комп’ютер із таким процесором стартує від 2499 доларів. Але очікують, що новий Mac Pro, у якому ліквідують вказані недоліки, з'явиться ближче до кінця 2013 року.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: технологии macbook продаж
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 780
Загрузка...
Загрузка...