Одне з найбільших переживань власників мобільних, аби їхній девайс не змок. А особливо користувачі бояться втопити вірного помічника в туалеті. Електроніка аж ніяк не призначена для контакту з водою. Тож, якщо портативний пристрій вислизає з рук і пірнає під воду, попрощайтеся з ним. Принаймні так було раніше, допоки каліфорнійська компанія не розробила  нано-покриття, яке захистить ваш телефон від води. Liquipel - стартаповий проект компанії, це також ім'я маркіза та продукт фірми.

Дивіться також: Комахи зарядили смартфон за 1,5 хвилини

Кевін Бейкон, співзасновник LIQUIPEL: «Liquipel - профілактичне покриття. Це не означає, що з телефоном із цим засобом вийде плавати у воді чи мочити апарат без необхідності. Наша розробка для того, аби запобігти неприємностям, якщо ви, наприклад, потрапили під дощ, чи телефон впав у раковину, ба навіть унітаз».

Дивіться також: Термінал для утилізації мобілок

Ця рідина вкриває всі компоненти мобільного телефону, а саме покриття в тисячу разів тонше, ніж людська волосина. Процес дуже простий: електронний пристрій розміщують в інженерній машині Liquipel. Всередині неї є бокси, де апарат обробляяють спеціальним засобом на молекулярному рівні. Весь процес забирає близько півгодини. Нині «полікувати» свого улюбленця можна за $ 59. Розробники вже показали технологію на нещодавній виставці Consumer Electronics Show в Лас-Вегасі і зараз мають чимало замовлень.

Термінал для утилізації мобілок
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 444