Японці давно навчилися спілкуватися один з одним на відстані. А тепер вчені з Університету Кейо зробили так, що на дисплеї фотографія людини реагує, якщо її поцілувати. Поки що система на стадії розробки, але тямущі японці вже думають-гадають, як використовувати цю систему з комерційною метою.

У роботі ця система дуже проста. Ультразвуковий датчик виявляє, як далеко ваша голова. З наближенням, картина змінюється. Коли ви підсуваєтеся, людина з картинки цілує обличчя, а коли відійдете, об’єкт ваших поцілунків засоромиться й почервоніє.

Чен Лі, вчений з Університету Кейо: «Система здатна тільки на віртуальні зміни, але могла б також передавати аромат шампуню для волосся, лимонний смак на губах, або навіть прошепотіти: «Я люблю тебе». Нам треба поспілкуватися з користувачами для повної картини. Тоді ми точно знатимемо, що ще треба допрацювати».

Тепер дослідники планують розробити IPad додатки. Для цього вони розглядають інші чутливі методи, такі як розпізнавання за допомогою камери, або за допомогою датчика освітленості. Наприклад, коли повз телефон проходить людина і відкидає тінь, картинка на телефоні могла б послати вам поцілунок здаля.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 382