Нещодавно японська телекомунікаційна компанія NTT DoCoMo анонсувала два пристрої, які поповнять сімейство Android: смартфон Sharp AQUOS SH-06D і планшетний комп'ютер Medias Tab N-06D.

Обидва Android прилади мають водонепроникні корпуси та сумісні з новою службою мультимедіа V-High, що означає,  їх власники зможуть з 1 квітня дивитися  канал NOTTV, який активно рекламують в Японії останнім часом.

Що стосується технічної частини, то Sharp AQUOS SH-06D має 4,5-дюймовий HD-дисплей з підтримкою технології 3D без окулярів, а також 1,2-гігагерцовий процесор із двома Ядрами.

Смартфон поставляють зі спеціальною док-станцією, яка також виконує роль зарядного пристрою і телевізійного модуля із вбудованою антеною. Перегляд ТБ можливий під час зарядки гаджета. У нього вмонтували 8-мегапіксельну основну камеру; слот для катр MicroSDHC для розширення пам'яті до 32 Гб. Завважки  – 145 грамів.

У всьому іншому AQUOS SH-06D схожий на стандартні японські пристрої: електронний гаманець і цифровий ТБ-тюнер один-Seg у комплекті.

У свою чергу Medias Tab N-06D рекламують  як найтонший водонепроникний планшетний комп'ютер. Його товщина всього 9,9 МІЛІМЕТРА. Планшет має 7-дюймовий WXGA-дисплей, двохядерний процесор із тактовою частотою 1,2 ГГц і інші стандартні функції. На жаль, AQUOS SH-06D і Medias Tab N-06D не будуть запропоновані за межами Японії. Початок продажів заплановано на березень і квітень цього року.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 458