Коли збираєшся у подорож  - головне не забути фотоапарат. А коли треба ним скористатися, то руки зайняті, то не встиг вчасно дістати. А ось якби можна було зняти усе, що бачиш під час подорожі. Є такий спосіб – вмонтувати камеру в сонцезахисні окуляри – з ними під час відпустки точно не розлучишся. Компанія Pivothead представила такий пристрій у дії.

Захватывающие фотографии, сделанные камерой GoPro

Камера вмикається натисканням на кнопку на оправі окулярів. За замовчуванням зйомка починається в режимі 30 кадрів за секунду у форматі FULL HD 1080p, водночас активні функції стабілізації зображення і безперервного авто фокусу. Кілька режимів запису можна змінювати прямо на ходу.

Nokia готує Windows-смартфон з 41-мегапіксельною камерою

USB-порт дозволяє підключити окуляри з камерою до комп'ютера і завантажити відеозаписи, а також за допомогою спеціальної програми налаштувати різні параметри окулярів. І ще одна особливість – це можливість фотографувати. Вартість таких окулярів становитиме приблизно 350 доларів.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: технологии очки камера
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2076
Загрузка...
Загрузка...