РОЗУМНА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ: ДРЕСИРОВАНІ ЖУКИ ЗАРЯДИЛИ СМАРТФОН ЗА 1,5 ХВ

Скільки часу та енергії потрібно для того, щоб зарядити смартфон? Виробник платформ для подібних пристроїв компанія Snapdragon запевняє, що не більше півтори хвилини. Саме стільки триває сміховинний вірусний ролик про цирк-генератор. За сюжетом жучки та павучки крутять педалі, кулі і барабани, виробляючи необхідну енергію. І працюють над тим, аби якомога скоріше зарядити пристрій. І ось! Комахи виснажені, смартфон – заряджений.

 

СПРАВЖНІЙ ПРОРИВ! NOKIA СТВОРИЛА ГНУЧКИЙ ТЕЛЕФОН 

Компанія Nokia іде вперед семимильними кроками. Вона продемонструвала інноваційний прототип гнучкого мобільного планшета-телефону. До того ж це вже не концепт, а реальний девайс. Послуговуватися новинкою дуже просто. Зображення реагують на дії користувача досить адекватно. Вигинаючи телефон, фото збільшується або зменшується. На думку розробників, функції, зав'язані на гнучкості, допоможуть працювати з ґаджетом без необхідності візуального контакту. Так, одним рухом можна відхилити дзвінок, якщо телефон знаходиться в кишені, а в цей час ви у забитому метро. Або ж можна змінити мелодію чи гучність звучання. За словами творців пристрою, Nokia зараз експериментує з вуглецевими нанотрубками, електричні властивості яких змінюються в результаті деформації. Ці трубки вбудовані в гнучкий матеріал, що дозволяє управляти дисплеєм пристрою, шляхом деформації самого девайса. Так, завдяки новим технологіям маємо ще одну перевагу: по-перше, він стійкий до ударів, по-друге, - не боїться вологи. Пристрій вже незабаром з'явиться на прилавках магазинів.

 

ЗАМОВИТИ ЇЖУ ЧЕРЕЗ СМАРТФОН МОЖНА БУДЕ В НАЙБЛИЖЧОМУ МАЙБУТНЬОМУ

Замовляти фаст-фуд можна буде через смартфон. Розробники створили столик під назвою Brand Table. У ньому вбудовані NFC-чіпи. Досить лише піднести ґаджет, що має такий чіп, до одного з кружечків і з'явиться меню потрібного Вам фаст-фуду. Оплата відбувається через електронний рахунок. А для отримання замовлення досить показати офіціанту або касиру номер замовлення прямо на смартфоні. З такими темпами ці пристрої вже найближчим часом будуть цінніші за кредитки.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 813