Варіацію гри лідера продажів  "Сталкер" запустили у Єкатеринбурзі. Нині вона проходить бета-тестування. Розробка тривала близько трьох років і обійшлася програмістам понад мільйон доларів. Тим часом від геймерів постійно лунали звинувачення в плагіаті. Річ у тім, що класичний варіант гри розробляла українська компанія, яка оголосила себе єдиним правовласником торгової марки "Сталкер".

 Технології: Шолом, що дозволяє жити за власним плином часу

Технології: Шолом, що дозволяє жити за власним плином часу

Наші співвітчизники навіть до суду позивалися, однак Феміда відмовилася  порушувати справу. Представник російської компанії-розробника розповів, що в Росії ідеї не патентують. І хоча уральські програмісти всіляко дистанціюються від класичного "Сталкера", радо розповідають про так звані "великодні яйця" - "фішки", вбудовані в гру, зрозумілі лише певному колу гравців.

Apple розробляє бюджетний iPhone за $200

Apple розробляє бюджетний iPhone за $200

Прорекламували себе за допомогою Сталкера й музиканти. Зокрема хітом у зарубіжних геймерів вже стали мелодії радянської доби - Алла Пугачова і гурт "Пісняри", які в англомовній версії використано як саундтрек.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: технологии интернет игра сталкеры
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1448