Зізнайтеся, вам часто доводиться окупувати розетки з халявною електрикою в громадських місцях, на зразок кафе чи аеропортів, аби пізарядити свої гаджети? Користувачам це вкрай необхідно, а от власникам кафе – це зовсім не в кайф.

Першими цю тенденцію просікли японці, які придумали розетку, яка вимагає плати за електрику в громадських місцях. Тепер настрій у різних клієнтів і власників точок точно поміняється місцями.

Для використання цих розеток пропонують два варіанти. Перший - вставити туди спеціальний перехідник, що використовується для ідентифікації споживача і списання грошей за використання настільки заповітного електрики. Другий варіант: використання розеток з вбудованим модулем NFC або RFID-сканером. В такому випадку досить піднести сумісну платіжну картку, щоб заплатити за доступ і підключити туди свій пристрій або вбудовані RFID-сканери. В Sony сподіваються долучити до своєї задумом інших провідних виробників електроніки. На щастя, це поки що лише проект і такі розетки ще нескоро з'являться, так що ще можна насолоджуватися халявою, поки вона є.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 436