Американська компанія Lit Motors розробила двомісний електричний мотоцикл із закритим кузовом. Правда поки він існує лише у вигляді моделі. Автори нового транспортного засобу називають його першим у світі гіростабілізованим смартпристроєм, так як цей розумний апарат зможе виходити в Інтернет. Таке вміння за теперішніх часів - банальність. Але зовсім не електроніка привертає увагу в новинці.

Головна родзинка - пара маховиків, встановлених у нижній частині транспортного засобу. Вони додадуть машині стійкості за рахунок гіроскопічного ефекту. Навіть на місці цей електробайк зможе довго стояти вертикально, так, що під час посадки і висадки, апарату не знадобиться підпора. Крім функції утримання рівноваги, в тому числі і при аварії, маховики в новій машині грають роль буферних накопичувачів енергії. У рух гіроцикл будуть приводити два електромотори, розташовані в ступицях. Їх загальна потужність становитиме 40 кіловат. Максимальна швидкість C-1 буде понад 190 кілометрів за годину.

Модель Rolling Smartphone зроблена зі склопластику. Під час виготовлення мотоциклу використають сталь, для більшої міцності основи. Щодо основного сховища енергії, це будуть літієві акумулятори. Пробна партія C-1 вийде на ринок наприкінці 2013 року. Вартість становитиме приблизно 24 тисячі доларів. А в кінці 2014-го Lit Motors планує почати серійний випуск електробайка. Тоді ціна на машину знизиться до $ 16 тисяч.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 481