Розумний браслет Jawbone UP позбавить від поганих звичок

Додаткові аксесуари для айфона - додають йому популярності. Знаючи, що мільйони людей в усьому світі користуються одним і тим самим пристроєм, виробники поспішають випускати "аддони", які значно розширюють функціонал і можливості смартфона. Компанія Jawbone, яка спеціалізується на випуску Bluetooth-гарнітур, розробила унікальний, напханий електронними датчиками, браслет, призначений для поліпшення якості життя користувача айфона. Гаджет боротиметься з порушенням сну та переїданням. І відстежуватиме, скільки його власник спить, як часто їсть, чи виходить на ранкову пробіжку і чи плаває в басейні місцевого фітнес-центру. Вбудований акселерометр реєструє добову активність людини, а спеціальний додаток для смартфона обробляє інформацію і дає рекомендації для коригування режиму дня. А інтелектуальний будильник вираховує фази сну, і будить власника вібрацією браслета. Підтримуються платформи Android і iOS. Як саме інженерам вдалося знайти спосіб збирати всі ці дані – поки що таємниця. Jawbone UP  випускатимуть у водонепроникному корпусі блакитного і рожевого кольорів. Точні терміни і вартість пристрою поки що не відомі.

 

Смартфоном Pantech Vega можна керувати без жодного дотику 

Неочікувано для всіх корейська компанія Pantech вразила всіх своїм смартфоном Vega LTE. Цим пристроєм керують простими жестами, не торкаючись екрана. Ситуації бувають різні, і не завжди у нас є змога взяти смартфон у руки, особливо це стосується сенсорного дисплея. А у Pantech Vega відповісти або скинути дзвінок можна простим помахом перед фронтальною камерою, аналогічно контролювати медіаплеєр. В іншому пристрій не надто вражає. У ньому 4.5-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 1280x720, двоядерний процесор на 1.5 ГГц, 1 ГБ оперативки, 16 ГБ флеш-пам'яті, цифровий ТіВі-тюнер та модулі Wi-Fi, Bluetooth. Ціни та терміни виходу ґаджета на світовий ринок невідомі. Найімовірніше це диво залишиться прерогативою славного корейського ринку.

 

Вуличний автомат з тачскріном. Купувати весело та зручно

Японська компанія AOU показала інтерактивний вуличний автомат, оснащений AMOLED-тач-скріном на 65 дюймів. Під час купівлі товару на дисплеї з’являються пейзажі джунглів та поширені в тамтешній місцевості тваринки. Вибирати продукцію дуже легко на такому сенсорному дисплеї, слід просто доторкнутися до його зображення на екрані. А коли до автомату довго ніхто не підходить, він показує час. Дисплей підтримує мінімум кольорів, але це не заважає апарату привертати увагу перехожих. А відсутність світлофільтрів забезпечує максимальну прозорість екрана. Компанія поки що не заявила про комерційне виробництво, але, зважаючи на популярність таких дисплеїв на виставках і навіть на рекламних вітринах, не за горами їх поява на масовому ринку.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 862