Невдалий пароль може вас підвести. За словами фахівців із компанії SplashData, які дослідили публічно доступні дані користувачів, люди продовжують використовувати прості паролі. Найпопулярнішим і досі залишається "password". За ним другий найпоширеніший  - "123456". Серед інших невдалих паролів, які можуть легко відгадати хакери: "qwerty", "iloveyou", "superman" і "football".

Не зважаючи на те, що нині під час реєстрації велика кількість сайтів вимагає більш складні коди доступу: поєднання літер і цифр. Але і тут – невдача. У слові password користувачі міняють першу літеру на заголовну або замість літери "О" пишуть "0" . Для хакерів-початківців це як насіння лускати.

Онлайн-гра

Онлайн-гра "Сталкер" прославила Пугачову і "Піснярів"

Експерти закликають бути уважнішими і не використовувати один і той самий пароль від пошти, інтернет-банку та інших онлайн-сервісів. Надійний код доступу – це не менше ніж 8 знаків разом із цифрами та літерами у верхньому та нижньому регістрах, а також спеціальні символи (наприклад, підкреслення, долар або відсоток).

 

До речі,  найкраще власні акаунти захищають німці.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: рейтинг технологии пароль
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1849