Персональний ровер не завадить, якщо ви живете у мегаполісі та затори переслідують вас щоденно. За словами американських розробників, Personal Rover - це електричний скутер, придатний для пересування як містом, так і легким бездоріжжям. Творці підкреслюють, що їхній пристрій є простим в експлуатації та дарує задоволення від кермування, не змушуючи водія виглядати безглуздо (на відміну від скутерів з «дитячим» Т-подібним кермом).

Дивіться також: Ridekick буксир для ровера

Виробник стверджує, що його транспортний засіб виглядає не тільки інноваційно та футуристично, а ще й сексуально. Довжина «дошки» - 1 метр, завширшки вона сягає 50-ти сантиметрів. Важить -майже 41 кілограм (основні матеріали конструкції - сталь та алюміній).

Дивіться також: Ровер на прокат за допомогою телефону

Зате у апарата низький центр ваги, аби не перекинутися. Машина обладнана 800-ватним електромотором, що живиться від свинцево-кислотних акумуляторів. Заряду вистачає на 20 км пробігу зі швидкістю до 24 км за годину. Після чого батареї заряджаються 3-4 години. Важелі газу та гальма розташовані на кінці правої «лижної палиці», водій уставляє палець в кільце і, потягнувши на себе, прискорюється, а відпустивши, сповільнюється. Для повороту варто лише перенести вагу, тупцюючи на підніжках.

Дивіться також: Рожевий "ровер" проти піску

Personal Rover витримає наїзника віком від 14 років, вагою до 113 кілограм і зростом від 150 до 200 см. Ще одна особливість - компактне зберігання у вертикальному вигляді: «лижні палиці» складаються уздовж уявних бортів, а ззаду прикріплена платформа із крихітними коліщатками. Розробники кажуть, що їзда схожа на слалом, а навчитися їздити  можна у будь-якому віці всього за хвилину. Коштує новинка 1000 американських доларів.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 479