На Міжнародній виставці електроніки у Лос-Анджелесі компанія Plastic Logic показала планшет із гнучким тачскріном на базі "електронного паперу".  10,7-дюймів діагоналі. його назва PaperTab. Основною родзинкою планшета є гнучкий сенсорний екран на основі технології "електронного паперу" уже знайомий із букрідерів.

Sony презентовала ультратонкий планшет

Розробники заявляють, їхній електронний дисплей буде вельми енергоефективним, що дуже важливо для гаджетів такого розряду.  процесор Intel Core i5 покоління забезпечує достатньо можливостей для автономної роботи пристрою, однак, PaperTab створений для роботи в зв'язці зі своїми "колегами". А тому гідно замінить паперовий документообіг.

Пятый iPad: дизайнерский концепт

Спеціальна функція, яка визначає положення дозволяє працювати кільком планшетам одночасно.  Таким чином, ви легко можете відсилати будь який контент із одного гаджета на інший простим зіткненням пристроїв. Гнучкий екран на базі електронного паперу не тільки підвищить  надійність планшета під час падіння чи ударів. він також дасть можливість перегортати сторінки документів, просто згинаючи відповідну сторону.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: технологии планшет документ
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1511
Loading...