Незвичний матеріал для захисту ґаджетів продемонструвала британська компанія Tech21. Його показали як у вигляді чохлів, так і густої еластичної субстанції. Під час презентації помарачеву масу м’яли руками і розтягували як карамель. Та запевнили – матеріал такий міцний, що і сокирою не розрубаєш.

Топ-7 гаджетов, которые изменят нашу жизнь в 2013 году

Такий ефект - наслідок багаторічних досліджень компанії. Цікавий такий в’язкий матеріал тим, що у ньому міститься секретний інгредієнт із не ньютонівських полімерів із "розумною" молекулярною структурою. У спокійному стані молекули досить вільно рухаються поміж собою. Однак у момент удару вони з'єднуються одна із одною, поглинаючи енергію удару і рівномірно розподіляючи її по всій поверхні. Виходить, що до власне пристрою удар практично не доходить, і він залишається неушкодженим. Поки що компанія пропонує чохли із надміцного нового матеріалу для iPhone і iPod touch.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: технологии гаджеты ткань удар
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1076
Загрузка...
Загрузка...