Японцям пропонують жити .... на небесах. Архітектор, який є громадянином цієї країни, розробив будівельний проект, який покликаний врятувати людей від майбутніх ударів стихії, на кшталт землетрусу та цунамі в 2011-му. Чоловік пропонує піднестися над землею та жити в небесних містах.

Архітектори Японії розробили сенсаційний проект. Вони запевняють, що знають, як відбудувати країну після руйнівного землетрусу та цунамі. Науковці навіть певні, як вберегтися від стихії в майбутньому. Ці винахідники пропонують зводити цілі міста на висоті двадцять метрів над землею. Свій проект вони назвали «небесні міста».

Кейчіро Саїко, архітектор: «Я просто хотів убезпечити людей, коли розпочав працювати над цим проектом. В небесних містах люди зможуть спокійно працювати та жити і не боятися жодних катаклізмів».

За задумом зодчих, уберегтися від руйнівної сили землетрусу – дуже просто. Слід тільки збудувати міцний двадцяти-метровий фундамент для усього міста і зводити інфраструктуру на ньому. Головне, щоб фундамент мав округлу форму.

Кейчіро Саїко, архітектор: «Уберегтися від землетрусів та цунамі в низинних районах далеко не просто. Але можна. Варто звести високий фундамент. Обов’язково круглий. Адже будь-яку іншу форму з легкістю зруйнує цунамі. А округлу - ні».

На кожній такій платформі зможуть жити та працювати приблизно 500 родин. А термін придатності таких «небесних міст», за словами самого архітектора, не менше 200 років. Щоправда, скільки коштуватимуть такі проекти, нині не відомо.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 5213