Антипірен, полівінілхлорид (ПВХ), хлор, бром, свинець, ртуть, олово, кадмій…. Усе це можна знайти під новеньким корпусом вашого мобільного, заявили вчені зі Сполучених Штатів. Фахівці з двох американських організацій iFixit та Центру екології перевірили 36 популярних моделей сотових та визначили найтоксичніші з них. Тестували загалом 1105 пристроїв різних цінових категорій і ступеня популярності. Компанії, що перевірялися - Apple, Hewlett-Packard, HTC Corporation, Huawei Technologies, LG Electronics, Motorola, Nokia Corporation, Palm, Research in Motion і Samsung Electronics.

З’ясувалося, що абсолютно всі мобільні містять небезпечні для здоров’я речовини. Проте найменше таких у телефоні Motorola Citrus. За ним у рейтингу - iPhone 4S і LG Remarq. П’ятий  iPhone – на п’ятому місці, а ось його прямий конкурент Samsung Galaxy S III лише на дев'ятому.

Найтоксичнійшим виявився iPhone 2G.

Читайте: iPhone 5 – что дальше?

Вже зараз вчені активно розробляють альтернативні безпечні технології. Провідні виробники, зокрема Apple, Sony, Samsung  почали переходити на більш екологічно чисті матеріали для своїх ґаджетів.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: технологии здоровье мобильные телефоны
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 3473