Роботи, матриці, нетбуки для школярів. Усе це обіцяли продемонструвати на виставці освітніх інновацій, яку відкрили у столиці. Але більшість стендів - без новинок. Просто інформативні.

"Доброго дня. А як вас звати? мене звати Валентина. Дуже приємно Валентино а я робот Фаня"

Робот Фаня спілкується з відвідувачами і зі своїми творцями і навіть з журналістами.

"Я усіх вітаю з сьогоднішнім святом і бажаю усім гарного настрою і успіхів у навчанні"

Микола Бахтін, директор училища при НПУ ім. М.П.Драгоманова: "Це технічна творчість наших учнів, яку ми використовуємо на виставках і вона користується попитом і діти люблять його".

І не лише діти. Пані Валентина від робота теж у захваті. Каже якби могла, замовила б його у школу.

Дивіться також: Вчені створили матеріал на всі випадки життя

Валентина Руденко, методист Смілянського райво : " Це внесло б тільки позитив у навчально-виховний процес а особливо у перший клас. Адже з іграшками прекрасно спілкуватися, а це іграшка до якої звертаєшся і вона тобі дає відповідь, я в захопленні".

Але Фаня не продається. Та для шкіл є інші новинки. Приміром, ось ця електронна дошка.

Антон Шпігунов, координатор освітніх програм компанії-виробника : " Это такая хорошая альтернатива школьной доске, его можно спарывать как с ученическим так и с учительским компьютерами, это может работать как для презентации, показа видео".

А ще шкільні нетбуки. За допомогою них учню не потрібно навіть руки підіймати, достатньо натиснути клавішу. Легше з ними і вчителям.

Цікаво знати: Учені створили окуляри для управління ПК очима усього за $65

Олександр Сергієнко, учень однієї зі столичних шкіл : " Вы можете вести беседу с учителем через компьютер, учитель может полностью контролировать твои действия, удобно очень писать тестирования, то есть он сам проверяет и ты моментально получаешь оценку свою".

Яскраві, але зовсім не гірлянди. Ці матриці на словах лікують. Майже все. У них поєднані енергія сонця та магнітне поле. Винахідники кажуть, приклавши предмети до хворого місця, за кілька хвилин можна відчути покращення.

Просто хобби: Туризм для любителей поплавать и сухим остаться

Кирил Кучеров, директор інноваційного центру ХНУ ім. В.Н.Каразіна : "Відновлюється циркуляція крові, очищуються кровоносні судини. І таким чином ліки, які ви приймаєте вони не можуть досягти того місця, яке у вас болить, а завдяки тому що сосуди ваші очистились воно оказує вплив на те, що треба".

Над інновацією вчені працювали 20 років. Але похизуватись такими винаходами можуть далеко не всі учасники виставки.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: технологии инновации образование робот
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1652