БОТ-КОЛОБОК ПАТРУЛЮВАТИМЕ ЗАМІСТЬ ОХОРОНЦЯ

Патрулювати та контролювати великі території тепер буде значно легше із пристроєм Бот-колобок. Він оснащений парою камер, які можуть працювати незалежно або ж разом, передаючи стереоскопічне зображення. Пересувається робот за рахунок зміщення свого центру тяжіння, розташованого усередині корпуса. Водночас, як кажуть розробники, він долає бездоріжжя, сніг, пісок і навіть форсує водні перешкоди. Швидкість руху по рівній поверхні становить 10 кілометрів за годину. GroundBot оснащений модулем GPS і електронним компасом для самостійного орієнтування. Але так само ним можна керувати в ручному режимі. Автономність робота сягає 16 годин в режимі постійного відеоспостереження і пересування.

 

ASUS PADFONE НАДІЙДЕ У ПРОДАЖ У ПЕРШОМУ КВАРТАЛІ 2012-ГО 

Глава компанії ASUS Джонні Ши запевнив, його новЕ дітище Padfone все-таки надійде у продаж у першому кварталі 2012 року. Також підтвердилася інформація про те, що в Padfone свстановлять новеньку операційну систему Android 4.0. Ice Cream Sandwich сам ґаджет ASUS Padfone – це смартфон-планшет. Тут є окремий смартфон, який при бажанні можна встановити в спеціальну док-станцію з великим екраном і отримати повноцінний планшет.

 

ТРОТУАР СТАДІОНУ ОЛІМПІАДИ-2012 ВИМОСТЯТЬ ЕНЕРГОЗБИРАЛЬНОЮ ПЛИТКОЮ

Під час Олімпіади-2012 у Лондоні тротуар головного стадіону вимостять незвичайною плиткою. Нехитрі пристрої конвертуватимуть енергію ходьби туристів в електрику. Запропонував такий винахід Лоренс Кембел-Куку. Установка - це композитна панель, яка складається з перероблених відходів. Такі покладуть між тротуарною плиткою. У центрі кожної буде круглий світильник, який спалахує, коли людина ділиться частиною непотрібної йому енергії. За годину пристрій може виробляти понад 2 Ватти електрики, що накопичується в літій-полімерній батареї або спрямовується безпосередньо в мережу. Наприклад, для підживлення вуличного освітлення, дисплеїв, гучномовців та інших подібних систем. Панелі добре пристосовані до різних погодних умов, а термін їх служби становить від п'яти до 20-ти мільйонів кроків.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 586