Новий спосіб зменшити енергоспоживання побутових приладів запропонували творці пристрою MeterPlug. Із його допомогою можна виміряти витрати електрики для будь-якої домашньої техніки. MeterPlug - це спеціальний адаптер, який  підключають до електричної розетки, він веде моніторинг енергоспоживання у режимі реального часу.

Apple запретила выпускать зарядку на десять "айфонов"

Пристрій синхронізується зі спеціальним додатком на смартфоні через Bluetooth. Крім простого віддаленого керування, є функція автоматичного увімкнення живлення, коли наближається користувач. Так, наприклад, настільна лампа може загорятися, коли ви входите до кімнати. MeterPlug також здатний повністю відключити подачу електроенергії, коли пристрій не задіяний.

Електромобіль Renault Twizy з'явився у кліпі американського реп-співака

Сам MeterPlug використовує нікчемні 0.1 Вт електроенергії, тому його застосування не дуже позначиться на рахунку за комунальні послуги. Коли контролер MeterPlug зауважує, що побутовий електроприлад не використовують протягом деякого часу, він скорочує подачу струму, щоб уникнути непотрібних витрат. Роздрібна вартість пристрою, в разі виходу у продаж, становитиме $ 60.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: смартфон технологии розетки
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2593