Спортивні майданчики часто використовують для кількох видів спорту. Але тоді поле представляє собою нагромадження різнокольорових ліній, які можуть ввести в оману глядачів і гравців. А із спеціальним покриттям GlassFloor не доведеться перефарбовувати підлогу для кожного виду спортивних вправ.

Названы лучшие гаджеты 2012 года

Замість цього одним натисканням кнопки покриття змінює маркування для іншого виду спорту, тим самим економлячи час і гроші. GlassFloor використовує світло діоди, вбудовані в підлогу, що відображають лінії розмітки. Це покриття помістили в алюмінієву рамку,  яка підтримує скляну поверхню, під яким і встановлюють світло діоди.

Дивіться також : На прийом не до поліклініки, а кіоску

Крім маркування, спортивний майданчик GlassFloor також може відображати безпосередньо на підлозі табло або рекламу. А ще усе покриття можна перетворити на величезний екран.  Крім спортивних і рекламних переваг, технологію GlassFloor можна використовувати як "розумну" підлоги в будівлях, щоб вказувати напрям або допомогти вибратися з приміщень у разі виникнення надзвичайної ситуації.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: технологии спорт поле
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 769
Загрузка...
Загрузка...