ТЕХНОЛОГІЧНІ ШТУЧКИ В РЕКЛАМІ: СКИДАЙ КАЛОРІЇ ВЕСЕЛО!

Паризьке агентство Marcel провело незвичайну рекламну акцію на підтримку однієї з марок мінеральної води. Коли займаєшся спортом і скидаєш калорії, пляшка живильної рідини завжди повинна бути під рукою. Рекламісти разом з техніками вирішили зробити повномасштабний флешмоб,  його учасниці не знали, що відбуватиметься. На площі виставили рожеві суто жіночі велотренажери. І перетворили їх на педальні велогенератори, що виробляють енергію для світлового стриптиз-шоу на стіні будівлі. Жінки у захваті сідали на пристрої, не замислюючись над тим, що саме зараз скидають зайві калорії. Вони чим душ крутили педалі, аби побачити, чим же завершиться світлова вистава. І зрештою отримали бажаний результат.

 

РОБОТ-МЕДБРАТ RIBA-II ДОГЛЯНЕ ПАЦІЄНТІВ

Вчені передбачають, що кількість літніх людей, яким потрібен належна опіка, сягне шести млн до 2015 року. Японія постала перед необхідністю виробити новий підхід в догляді за хворими похилого віку. Одне з найскладніших завдань для обслуги - переміщення пацієнта, що доводиться робити 40 разів за день. Роботи дуже підходять для цього, але досі не були розвинені такі функції. А ось новИй RIBA-II може переносити людину вагою до 80 кг з рівня підлоги до ліжка й інвалідного візка, таким чином звільняючи медичний персонал від однієї з найбільш складних і енергоємних робіт. Кінцівки робота вкриті м’якими протекторами. Вбудовані в руки і грудну клітку робота датчики забезпечують високоточний тактильний догляд і дозволяють RIBA-II швидко реагувати на вагу за допомогою одного тільки дотику, гарантуючи пацієнтові безпеку. Компанія-розробник планує почати комерційне застосування своєї продукції в 2015 році.

 

ВЧЕНІ СТВОРИЛИ ШТУЧНУ ШКІРУ ДЛЯ ПЕРЕСАДКИ

Команда дослідників зі Стенфордського університету, розробила прототип матеріалу, який можна використовувати як штучну шкіру під час трансплантації після опіків, а також для виготовлення протезів. В його основі матриця з вуглецевих нанотрубок. Матеріал має високу зносостійкість, міцність і еластичність. Вся  поверхня оснащена сенсорами, чутливим до дотику, які точно локалізують точку контакту і визначають силу тиску.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 929