Винахідник і турист Ешлі Ньюленд придумав найменшу пральну машину - портативний мішок-пралку. Сумка Scrubba очистить ваш одяг менше ніж за 3 хвилини. Ідея винаходу прийшла до Ешлі, коли він готувався здійснив сходження на гору Кіліманджаро у Танзанії. Адже порожня сумка важить усього 142 грами і легко поміщається навіть у кишені.

Ешлі, Ньюленд, винахідник: «Я зрозумів, що одяг доведеться прати регулярно, а непромокальні мішки працюють не дуже ефективно. Тоді я він подумав про те, щоб використовувати пральні дошки, якими користувалися наші предки протягом багатьох століть».

Так Ешлі придумав гнучку пральну дошку у вигляді герметичного мішка. Він дуже зрУчний для подорожей у гори. Пристосування  можна використовувати де завгодно, мінімізуючи витрати і позбавляючи себе необхідності шукати пральні під час тривалих подорожей.

Для того, щоб випрати речі у сумці-мішку Scrubba, необхідно 2-4 літри води плюс 2-3 краплі матеріалу для прання (наприклад шампунь, гель для душу або рідина для миття посуду ..). Речі необхідно покласти до Scrubba, закрити мішок і випустити повітря через спеціальний клапан. А потім помістити його на горизонтальну поверхню і потерти одяг об гнучку пральну дошку протягом 20-40 секунд. Після цього  витягнути речі і прополоскати. Зараз Ешлі Ньюленд збирає кошти, аби почати серійне виробництво пральних сумок-машин.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 546