Sony і Nintendo готові рахувати виручку. Компанії, що створюють ігрові консолі, розраховують збагатитися на китайцях. У Піднебесній планують скасувати багаторічну заборону на ігрові приставки. Якщо так і буде, то для виробників консолей відкриється гігантський новий ринок. Офіційне табу на продаж ігрових приставок, як мобільних, так і домашніх, наклало у 2000-двохтисячному році Міністерство культури КНР.

Дивіться також : Sony презентовала ультратонкий планшет

Такі дії мотивували необхідністю запобігти "негативному впливу ігор на духовний та фізичний розвиток сучасної китайської молоді". Зараз приставки Playstation, Xbox або Wii жителі Піднебесної можуть придбати тільки на чорному ринку. Водночас планшети, смартфони, ПК продають там абсолютно вільно. Генеральний директор Nintendo Сатору Івата очікує, що цього фінансового року реалізують близько 17,5 млн. мобільних консолей. Тим часом цінні папери Sony і Nintendo подорожчали на торгах у Токіо на 8 %.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: китай кнр sony игра
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2844
Загрузка...
Загрузка...