Нині технології дозволяють мінімізувати габарити комп'ютерів мало не до розмірів сірникового коробка, а хмарні сервіси дають можливість не тільки зберігати весь контент в мережі, а і використовувати їх сервери для роботи з важкими додатками. Тож майже відпала потреба в потужному комп'ютері з накопичувачем великої ємності .Таку ідею розробники втілили в концепті Spider Computer - гібриді хмарного мобільного комп'ютера і телефону.

Пристрій виглядає як невелика підзорна труба, але на ділі це мініатюрний комп'ютер, оснащений піко-проектором для виведення зображення. А кут його проекції можна налаштовувати, щоб виводити зображення не тільки на стіл, а й на стіну. Пам'ятаючи про хмарні сервіси, автор концепту додав туди модуль для мобільного зв'язку, щоб користувач не обмежувався місцями з Wi-Fi-доступом до інтернету.

В складеному стані міні-ПК можна використовувати навіть в якості мобільного телефону. Правда, це буде занадто важко без звичного сенсорного екрану або хоча б елементарних кнопок набору. Навскидку є ще один недолік конструкції: якщо немає стіни, то при проекції на стіл пристрій через свою висоти може дещо заважати дивитися на зображення. Ну а так, в цілому задумка прикольна і ще раз підтверджує потребу в позбавленні від необхідності кожного разу купувати все більш потужний комп'ютер або смартфон.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 455