Замість землі  –  океан. Міста майбутнього будуватимуть не на суші, а на воді. Так стверджують науковці з Каліфорнійського Університету. «Плавучі» мегаполіси самостійно вироблятимуть необхідну їм енергію. А ще кожне з них матиме власний уряд.

Майкл Кінан, вчений: «Не існує єдиної системи влади, яка б задовольнила кожного. Не має єдиної системи суспільства, яка б задовольнила всіх. Варто експериментувати. Настав час освоювати водний простір».

Вчені отримали неабияку підтримку з боку заможних інвесторів. Приміром, останній вклад у їхні дослідження сягнув півтора мільйона доларів. В успіху свого проекту науковці  не сумніваються. Технології для будівництва міст на воді вже існують, і навіть використовуються людьми в повсякденному житті.

Джордж Петрі, голова дослідницької групи: «Ми вже навчилися утилізувати наші відходи. Ми вміємо використовувати силу морських хвиль і вітру, щоб перетворити це на енергію. Це чудова технологія для таких міст майбутнього»

Пілотний проект вже в розробці. Фахівці будують океанічний варіант «силіконової долини». Там зможуть поселитися всі охочі винахідники та разом працювати над новими технологіями. Корабель, що уособлює  прототип «плавучих міст майбутнього» відчалить від берега вже наступного року.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1376