Літати на автомобілі стало можливим. Голландська компанія успішно протестувала літаючий автомобіль PAL-V. У планах – поставити чудо техніки на конвеєр.

Особисті повітря і земля – так дослівно перекладається нова розробка голландських конструкторів автомобільної компанії. Авто PAL-V має двигун від гелікоптера, а колеса - від авто.  Двигун розганяється помірно, тому менш гучний, як у звичайного гелікоптера. Для розгону авто має проїхати 165 метрів.

Роберт Дінгеманс, винахідник: «Ви можете їхати по дорозі, можете літати, як літак на одному транспортному засобі. Ви можете добиратися до місця призначення повз у будь-який зручний спосіб, оминати затори на дорогах».  

Виробники запевнюють, що новий вуличний гелікоптер – найбезпечніший засіб повітряного пересування. Щоб впевнено почувати себе за його кермом потрібно 20– 30 занять. Водійські права не відрізнятимуться від звичайних. Зараз виробники ведуть перемовини  з поліцією.

Роберт Дінгеманс, винахідник: «Наші клієнти – приватні особи, але ми домовляємося з поліцією. До речі наш автомобіль можна використовувати для швидкої медичної допомоги у віддалених районах. Це набагато ефективніший засіб».

Будувати нові посадочні майданчики та дороги для PAL-V не потрібно. Винахідники  летючого авто  шукають інвесторів для розширення виробництва своєї диво-техніки.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 535