Жити за власним плином часу неможливо, скажете ви? А от і ні! "Шолом уповільнення" (Deceleration helmet) - винахід німецького дизайнера Лоренца Поттхаста дозволяє  спостерігати за навколишніми, затримуючи та прискорюючи їхні дії. А виглядає людина у такому вбранні досить космічно. Велика блискуча куля, всередині - велосипедний шолом, до якого спереду прикріплені окуляри з дисплеями, а зверху лежить нетбук. Амуніція настільки габаритна, що у ній знайшлося місце навіть для зовнішнього акумулятора і, звісно, -  для голови.

Із нових плат електронні компоненти можна буде змити водою

Із нових плат електронні компоненти можна буде змити водою

Спереду на шоломі - екран, на якому сторонній спостерігач може бачити те саме, що й піддослідний. Пристрій оснащений пультом управління, який дозволяє вибрати один із трьох режимів - auto, press та scroll. В автоматичному режимі картинка буде то сповільнюватися, то прискорюватися, щоб нагнати реальний час. У режимі press уповільнювати події можна довільно, натискаючи на кнопку. Scroll -  вільне управління, і запис можна відтворювати з будь-якою швидкістю. Цікаво, що відчувають користувачі такого шолома?

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: технологии шлем время
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1336