Відтепер, щоб здійснити покупки в супермаркеті  не потрібні, ані гаманець, ані банківська карта. Принаймні у Франції. В країні почали тестувати систему біометричних розрахунків. Щоб сплатити за товари по цій системі, при собі картку мати не потрібно!

У Франції почали тестувати біометричні системи платежів. В деяких супермаркетах країни, на касах встановили невеличкі апарати, через які можна розрахуватися за придбані товари. Для цього необхідно, лише вставити пальця в  апарат. 

Корисно знати: 6 причин, почему биометрические паспорта не нужны

 Жан Крекіре, клієнт магазину : " Це прекрасно. Система повністю персоналізована. Мені навіть банківську картку пред’являти не треба. Тож, носити її з собою та боятися, що її хтось вкраде також не має причини".

Втім, така проста процедура розрахунку доступна лише  клієнтам, які мають банківську картку нового покоління - з біометричним чіпом її власника. Сканер ідентифікує відбиток пальця, звіряє його з даними в базі, і якщо все правильно, доступ до картки відкривається і гроші переходять з приватного рахунку на рахунок магазину.

Читайте також: Биометрические паспорта – не единственная помеха на пути в ЕС

 Седрік Хозан, менеджер магазину : " Біометричний сканер нібито співпрацює з банківською карткою, але мати її при собі для цього не потрібно. Достатньо лише відбитка пальця".

Біометричну систему розрахунків тестуватимуть ще принаймні пів року. І лише потім, якщо результати перевірки виявляться задовільними, її запровадять у всій Франції. 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: франция касса биометрические паспорта
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1654