Зараз у всіх на слуху смартфон з двома екранами російських розробників – YotaPhone. Але в Японії презентували інший комунікатор - Medias W, розробники якого також оснастили його двома 4,3-дюймовими дисплеями. Але його дисплеї мають більше можливостей.

Падении спроса на продукты Apple - всего лишь слухи

Акіко Кімура, представник компанії-розробника :  "Якщо необхідності у другому дисплеї немає, ним можна користуватися як звичайним смартфоном. А коли захочете подивитися якусь картинку або роздивитися дорогу на карті, досить просто відкрити його. і діагональ смартфона стане – 5,6 дюймів. у такий спосіб можна читати чи переглядати веб-сторінки".

Нутрощі смартфона - двох ядерний процесор, 1 гігабайт оперативної пам’яті, та восьми мегапіксельна камера. А ще TV-тюнер. Смартфон відображає інформацію на двох дисплеях в трьох режимах: дублювання (наприклад, для перегляду фільму, сидячи один навпроти одного), розширення (одна програма "розтягується" на два екрани) і одночасної роботи (кожен екран відображає окремий додаток).

Дивіться також : Гаджети можна буде підзарядити один від одного простим дотиком

Акіко Кімура, представник компанії-розробника : " Коли ви включаєте телефон і повертаєте його на бік, вся нижня частина екрана стає клавіатурою, так що вводити текст дуже легко. Ми думаємо, що ця модель зручна для клієнтів, які користуються соціальними медіа, журналістам, блогерам".

Старт продажів гаджета  у Японії очікують у квітні, правда, за якою ціною збуватимуть такі розкладушки – невідомо. Та і чи покине цей смартфон межі японського ринку також не повідомляють.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: смартфон технологии дисплей
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1568