Японський національний інститут передової промислової науки і технологій створив дзеркало, яке може ставати абсолютно прозорим склом. Виробники планують використовувати його під час спорудження будинків і в громадському транспорті. У сонячні літні дні це допоможе знизити навантаження на системи кондиціонування.

Глаза - зеркало души: 15 самых необычных контактных линз

Казукі Йошімура, інженер-розробник : "Із цією технологією можна легко переходити від прозорого вікна до дзеркальної поверхні, просто притуливши нашу розробку до скла".

Період переходу із дзеркального у повністю прозорий стан становить 10 хвилин, однак розробники запевняють, що вже створили матеріал, здатний скоротити цей процес до 30 секунд.

Казукі Йошімура, інженер-розробник : " Наприклад, у  Boeing 787, щоб переключитися з одного режиму в інший знадобиться 30 секунд, але з нашою системою вікно-перемикача час зменшиться до п'яти секунд".

Количество ученых в Украине сократилось в три раза

У кінцевому підсумку, компанія прагне використовувати цю систему в будівництві і транспортній галузі. Вивести товар на ринок розробники планують протягом року.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: япония технологии зеркало
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 878
Загрузка...
Загрузка...