Вчені постійно працюють над вдосконаленням систем керування комп’ютером. Нещодавно у Microsoft  розробили нову технологію управління жестами. А компанія NTT DoCoMo уже тестує програму, здатну керувати ПК  силою погляду.

Дивіться також: Камера, керувати якою можна лише поглядом

Такахіро Охорі, представник NTT Docomo: "Система використовує невидиме для людини інфрачервоне випромінювання і дві невеликі камери, які реєструють зміни напряму погляду. Дані обробляють перетворюють у команди".

Учені створили окуляри для управління ПК очима усього за $65

Учені створили окуляри для управління ПК очима усього за $65

Проте система потребує попереднього калібрування. Це потрібно, щоб настроїти її під кожного конкретного користувача. Аби вибрати щось у меню - досить затримати на ньому погляд приблизно на секунду. Технологія покликана доповнити традиційні пристрої введення, такі як клавіатура і тачскрін, але не замінити їх повністю. Однак виводити систему управління поглядом на ринок компанія NTT DoCoMo поки що не планує.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: компьютер технологии управление
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 788