Українські міста у форматі 3-Д, технології повної візуалізації віртуальних об'єктів, портали з продажу квитків на всі види транспорту. У Києві розпочали полювання на стартапів у сфері інтернет-технологій та новацій. До столиці з"їхалися інвестори із сорока п’яти країн світу, в руках яких близько тридцяти мільярдів доларів. Шлях до іноземних інвестицій почався із масового флеш - моба  - познайомся із сусідами в залі - та музики.

Слухати скрипку цій команді - ніколи. Вони готуються відкрити Україну у форматі три-де потенційним інвесторам. Їхній проект - це  фото міст та визначних пам’яток з висоти пташиного польоту у форматі триста шістдесят градусів.

Читайте також: В Киеве прошли юбилейные выставки телерадиовещания и телекоммуникаций

Михайло Скиба, технічний директор компанії з виробництва 3D турів : " Любой из объектов можно посмотреть. Это могут быть отели, рестораны, и другие объекты инфраструктуры. Пользователь может посмотреть сверху, может посмотреть внутри, то есть полноценно подойти к выбору  объекта, отеля".

Над проектом команда фотографів почала працювати кілька місяців тому. Віртуально прогулятися вони уже пропонують  Києвом, Одесою, Львовом, Тернополем та Кам’янцем- Подільським. Для подальших зйомок шукають інвестора.

Уляна Дрючкова, журналіст : " Плануєте подорож? Розробники ай-ті технологій пропонують вам спланувати її повністю  за одну годину. На одному сайті можна придбати квитки на літак, забронювати готель та навіть автомобіль".

Корисно знати: Как выбрать планшет и не пожалеть о своем выборе

Популярний у Європі сервіс тепер доступний і в Україні. Розробники вітчизняної версії прогнозують, що нашим людям він сподобається, бо може значно здешевити поїздку.

Дмитрій Сімонов, керівник підрозділу компанії із бронювання : " Мы  позволяем в одном авиа бронировании совместить регулярные и бюджетные авиакомпании. К примеру, вам надо лететь в Лондон. И дешевле будет долететь до Парижа регулярной авиакомпанией.  А из Парижа бюджетной, то наша система выдаст этот результат и вы сможете забронировать оба вылета одной транзакцией".

Загалом, в Україні представили відразу сто сімдесят стартапів. Є й закордонні. Наприклад, розробка російських програмістів, якій вони дали назву: моушен паралакс три де.

Андрій Десятов, менеджер компанії 3D візуалізацій (Росія) : " Это следующий шаг в три де визуализации. Наша технология позволяет для зрителя показать объект так, как если бы он был реальный, стоял перед вами на столе.  Вы его можете рассмотреть со всех ракурсов, приблизиться к нему, удалиться".

Така розробка хоч і коштує значно дорожче, ніж уже звичні три де телевізори, проте має велике майбутнє. Тим часом, українські програмісти кажуть: в Україні попит на їхню продукцію незначний. Поки що. Головні замовлення - з-за кордону.

7 бесплатных онлайн-курсов для стартаперов

Фабріс Ґрінда, міжнародний інвестор: "Поки що ми не інвестуємо в Україну, тому, що існує низка перешкод. Важко отримати дозволи, багато труднощів з"являється в цьому бізнесі, таких, яких нині, наприклад, немає в Росії, з якою ми працюємо".

Щоправда, бурхливий розвиток сфери ай-ті в Україні підігріватиме внутрішній попит. Кількість інтернет-користувачів у нас вже зросла до 46 %.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: инновации технология инвесторы ит
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1459