Можливо, якби ви побачили у фантастичному фільмі голографічний проектор і спроектовані ним об’єкти в руках, не з’явилося б жодної підозри. Але це не фільм, а реальність. Американська компанія Infinite Z розробили дисплей Z Space. Уся його система відстежує рух очей користувача і перебудовує стереокартину на екрані так, ніби він бачить її в реальності.

Дивіться також : Із паперу можуть бути не тільки книжки, а також USB-флешки

Це не стереокіно у кінотеатрі -  тут користувач може поглянути на об'єкт із різних кутів, залежно від того, як поверне голову. Аби це стереозображення побачити, доведеться надіти стерео окуляри (На них нанесені інфрачервоні маркери, які й дозволяють відстежувати поворот голови користувача).  Технологія справді маніпулює віртуальними об'єктами.

Цікавий та корисний аксесуар – килимок для гаджетів

Причому очевидці кажуть - виглядає це приголомшливо. Так ніби торкаєшся до об’єкта, який висить у повітрі над екраном.  Але голими руками його не візьмеш, доведеться застосувати стилус. Простому користувачеві такий дисплей навряд чи буде по кишені - коштує він майже чотири тисячі доларів, а ось архітектору чи проектувальнику такий девайс точно знадобиться.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: технологии дисплей компания
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1040
Загрузка...
Загрузка...