Бібліотека – це завжди морок, купа книжок, повний порядок та ідеальна тиша – так ми звикли її уявляти. У Сан-Антоніо відкрили публічну книгозбірню, де немає жодної паперової книжки. Новий "без паперовий" освітній заклад отримав назву "BiblioTech". Він перший у мережі подібних публічних бібліотек.

Как научитьcя читать быстрее? 5 основных техник

Тут можна не тільки завантажити цікаву книгу в електронному вигляді на свій мобільний телефон, планшет або пристрій для читання електронних книжок. Співробітники видаватимуть читачам пристрої для читання електронних текстів. Комп'ютери та інші електронні засоби – теж присутні. Ну і, звичайно, в цій бібліотеці немає ніякої картотеки.

В Германии открылась крупнейшая цифровая библиотека

Видають електронну книжку, як і скрізь, на два тижні. Не повертаєш – вона деактивується і перетворюється на мотлох. Така бібліотека надасть змогу користуватися електронними книгами малозабезпеченим людям, які не можуть придбати власний гаджет.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: технологии сша библиотека гаджеты
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 992
Загрузка...
Загрузка...